Kas ir Baha ziedu terapija?BAHA ZIEDU TERAPIJA
 ir dabiska, vienkārša, efektīva metode, kuras centrā ir cilvēks, viņa pašsajūta, dzīves jēgas meklējumi un personības pilnveide. Šajā terapijā tiek izmantoti 38 ziedu līdzekļi, kas paredzēti negatīvo emocionālo un prāta stāvokļu harmonizēšanai. Variet tos piemeklēt un droši lietot paši (jo tie nav medikamenti, kas jālieto ārsta uzraudzībā), bet variet šo ceļu iet kopā ar Baha ziedu terapijas praktiķiem, kas apguvuši šo metodi, orientējas Baha ziedu klāstā un pārzin šo ziedu līdzekļu piemeklēšanas specifiku, lai kopā ar Jums sasniegtu vēlamo rezultātu.

BAHA ZIEDI ir Dabas un ārsta Edvarda Baha (1886 - 1936) sniegtā velte mums brīžos, kad paši netiekam galā ar savām negatīvajām emocijām un negatīvajiem prāta stāvokļiem (kas, pēc Baha domām, ir arī patiesie dažādu slimību cēloņi). 

BAHA ZIEDI palīdz ikvienam (gan mazam, gan lielam), kas nonācis dusmu, šaubu, baiļu, nepacietības, skumju un daudzu citu negatīvo stāvokļu varā. Tie palīdz atgriezt mūsos pozitīvo ar dabas spēku palīdzību, pārvēršot dusmas – mīlestībā, šaubas – izlēmībā, bailes – drosmē, nepacietību – pacietībā, skumjas – priekā utt.

BAHA ZIEDI ir palīgi dažādās dzīves situācijās, kā piemēram,
- grūtniecības, dzemdību un pēcdzemdību laikā (gan topošajai māmiņai, gan viņas ģimenei),
- bērnudārza un skolas gaitu uzsākšanā,
- savstarpējo attiecību stiprināšanā,
- sava dzīves ceļa meklējumos, sevis pilnveidošanā,
- akūtu un hronisku slimību ārstēšanā un imunitātes stiprināšanā.